Všetky aktuality
Stránku už neaktualizujeme

Vážení zákazníci,

vzhľadom na prechod na novú stránku, si Vás dovoľujeme oboznámiť že z dôvodu časovej a organizačnej náročnosti, už na tejto stránke nebudú aktualizované produkty ani ceny a preto tovar odporúčame objednávať na našej novej stránke.

Za pochopenie ďakujeme.

tím Interlink s.r.o.

AS Partner

Interlink AS Partner

Vážení zákazníci,

chceli by sme upriamiť Vašu pozornosť na náš nový partnerský e-shop zameraný na štartéry, alternátory a ich diely. Na tejto stránke môžete vyhľadávať štartéry a alternátory podľa referenčných čísiel a použitia vo vozidlách a pracovných strojoch, prípadne vyhľadávať náhradné diely podľa čísiel celkov prípadne originálnych dielov.

Aspoeck

AspoeckVážení zákazníci,

radi by sme Vám dali do povedomia , že sme rozšírili náš sortiment o kvalitné osvetlenie nákladných aj osobných prívesov a návesov všetkých veľkostí značky ASPOECK.

Mars - skrinky na drobné diely
mars Vážení zákazníci,

rozšírili sme náš sortiment o kvalitné skrinky na drobné diely značky Mars. Viac čítajte tu


Vignal
Vignal Vážení zákazníci,

radi by sme Vám dali do povedomia , že sme rozšírili náš sortiment o kvalitné osvetlenie nákladných vozidiel značky Vignal.

Dasteri

dasteriVážení zákazníci,

dovoľujeme si dať Vám do pozornosti, že sme zaradili do nášho sortimentu osvetlenie vozidiel a iné diely z produkcie gréckeho výrobcu Dasteri.

Spony Norma

normaVážení zákazníci,

dovoľujeme si dať Vám do pozornosti, že opäť po dlhšom čase máme vo svojom sortimente veľmi kvalitné hadicové spony značky NORMA.

Spustili sme novú web stránku!

Vážení zákazníci,

sprístupnili sme pre Vás novú stránku, ale ešte stále sa na nej pracuje, preto prosím ospravedlnte prípadné výpadky, alebo nekompletný sortiment.

Ďakujeme za pochopenie